WÖHLER DP 600 - meranie tesnosti dymovodov, ohnísk a 4 Pa test
DP 600 - meranie tesnosti dymovodov Prístroj na meranie tesnosti DP 600 zisťuje tesnosť u všetkých typov dymovodov uvedených v EN 1443 pomocou merania objemu prietoku vzduchu nutného na udržanie skúšobného tlaku, ďalej je možné s...
Kód produktu: 2669 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Otázka k produktu
DP 600 - meranie tesnosti dymovodov
Prístroj na meranie tesnosti DP 600 zisťuje tesnosť u všetkých typov dymovodov uvedených v EN 1443 pomocou merania objemu prietoku vzduchu nutného na udržanie skúšobného tlaku, ďalej je možné s prístrojom vykonať 4 Pa test a merať tesnosť ohnísk. Výsledky meraní je možné vytlačiť cez infračervené rozhranie na tlačiareň TD 100 alebo pomocou USB kábla preniesť do PC. Medzi hlavné prednosti prístroja DP 600 patria:
- pre všetky druhy dymovodov typu P1, H1, N1 a N2 – obsluha pomocou menu
- skúšobný tlak rovnako ako netesnosti je možné nastaviť (prednastavené podľa EN 1443 N, P a H)
- brilantný farebný displej s jednoduchým ovládaním
- rozšírený rozsah meraného jemného tlaku až ± 7.000 Pa
- integrovaná pamäť až pre 100 meraní
- veľký výkon ventilátora od 200,00 Nm3/h, vhodný na merania vykonávané na veľkoobjemových zariadeniach
- 4 Pa test bez ďalšieho tlakomera
Hlavné využitie prístroja DP 600
- podtlakové dymovody N1, N2 - skúšobný tlak 40 Pa a 20 Pa
- pretlakové dymovody P1, P2 - skúšobný tlak 200 Pa
- vysokotlakové dymovody H1, H2 - skúšobný tlak 5000 Pa
Technické údaje
| Tlak: | |
| Rozsah merania: | ± 7.000 Pa |
| Rozlíšenie: | 0,1 Pa: 0,0 až 900,0 Pa |
| 1 Pa: od 900 Pa | |
| Presnosť: | ± 0,5 Pa, ± 2,5 % z nam. hodnoty |
| Objemový prietok: | bez adaptéra |
| Rozsah merania: | 0,0 až 200,0 Nm3/min |
| Rozlíšenie: | 0,1 Nm3/min |
| Presnosť: | ± 2,5 Nm3/min, ± 5% z nam. hodnoty |
| Objemový prietok: | s adaptérom 3,0 |
| Rozsah merania: | 0,00 až 10,0 Nm3/min |
| Rozlíšenie: | 0,01 Nm3/min |
| Presnosť: | ± 0,05 Nm3/min, ± 5% z nam. hodnoty |
| Objemový prietok: | s adaptérom 0,3 |
| Rozsah merania: | 0,10 až 18 NL/min |
| Rozlíšenie: | 0,01 NL/min |
| Presnosť: | ± 0,05 NL/min, ± 5% z nam. hodnoty |
| Všeobecné informácie: | |
| Princíp merania tlaku: | polovodičová membrána |
| Princíp meraj. objem. prietoku: | anemometer |
| Napájanie: | 230V, 50 Hz |
| Príkon prúdu: | max. 9 A |
| Pracovná teplota: | 5 °C až 40 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 °C až 50 °C |
| Rozmery: | 330 x 360 x 150 mm |
| Hmotnosť: | 9,2 kg |
Rozsah dodávky
- prístroj DP 600
- sieťový kábel
- adaptér pre všetky merania tesnosti v dymovodoch (bez upchávok)

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















