FOMEI 7x50 BEATER FMC ďalekohľad
Univerzálne ďalekohľady klasickej konštrukcie ZCF, vhodné na použitie v poľovníctve, športe a turistike . Všetky modely rady BEATER® sú vodeodolné a plnené suchým dusíkom . Silné, zelené pogumovanie a kovové strmene tubusov...
Kód produktu: OY1714 EAN: 8590385717140 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Univerzálne ďalekohľady klasickej konštrukcie ZCF, vhodné na použitie v poľovníctve, športe a turistike . Všetky modely rady BEATER® sú vodeodolné a plnené suchým dusíkom . Silné, zelené pogumovanie a kovové strmene tubusov zaručujú ďalekohľadu odolnosť pri každodennom používaní.
Ďalekohľad 7x50 BEATER je vhodný na každodenné pozorovanie prírody v daždivom počasí aj počas dňa. Vďaka ideálnej relatívnej svetelnosti je to vhodný pomocník do lesa. Ekonomicky veľmi zaujímavý variant pre priaznivcov poľovníctva.
Ďalekohľady sú odolné proti vniknutiu vody a prachu . Tubus je naplnený suchým dusíkom , čo bráni vnútornému oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty. Rad BEATER ZCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4 skla. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou ( FMC-FaseMultiCoated ) v temne zelenom prevedení. Ďalekohľad je vybavený Twist-Up očnicami , ktoré zaisťujú pohodlné pozorovanie aj pri použití okuliarov.
Osový rozstup okulárov je 57-75mm.
Súčasťou balenia je :
- puzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulára
- čistiaca handrička
Návod na upevnenie popruhu nájdete tu.
| Zväčšenie | 7 |
| Priemer objektívu | 50mm |
| Zorný uhol | 5,7° |
| Zorné pole v 1000 m | 100m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 4m |
| Relatívna svetelnosť | 51 |
| Optický výstup | 7,1mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | FMC |
| Dioptrická korekcia | ± 4dpt |
| Statívový závit | áno |
| Šírka | 195mm |
| Dĺžka | 185mm |
| Hmotnosť | 890g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika























