HAC-HDW1231TLMQ-A - 2,8mm - 4v1, 2Mpix Starlight, 30m, WDR, MIC
Vonkajší dome ball HDCVI kamera technológie Starlight s vysokou citlivosťou snímača a integrovaným mikrofónom, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS - prepnutie pomocou ovládača PFM820 ( 1612-004 ). Fixný objektív 2,8 mm (uhol...
Kód produktu: 2112-059 EAN: 6923172506658 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| Rad | Lite Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.8" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.002 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux IR on |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| IR prísvit | 30 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 107° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 1920 x 1080 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Nastaviteľné funkcie | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.3,1 W |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















