HAC-HDW1509T-A-LED-S2 - 2,8 mm - 4v1, 5 Mpix Starlight Fullcolor, biele LED 40m, WDR, MIC
Vonkajší dome ball HDCVI kamera s vysokou citlivosťou snímača a farebným nočným režimom (Starlight Full color), biele LED svetlo 40 m, integrovaný mikrofón, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS pomocou koaxiálneho ovládača PFM820...
Kód produktu: 2111-063 EAN: 6923172507587 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| Rad | Lite Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.001 Lux/F1.0, 0 Lux warm light on |
| Nočný režim | farebný |
| IR prísvit | 40 m biele svetlo |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 112° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2880 x 1620 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 5 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastaviteľné funkcie | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.6,4 W |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















