HAC-HDW2241TMQ-A-S2 - 2,8mm - 4v1, 2Mpix Starlight, 60m, Super adaptér, WDR, MIC
Vonkajší dome ball HDCVI kamera radu Pro s vysokou citlivosťou snímača a integrovaným mikrofónom, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS. Fixný objektív 2,8 mm (uhol 109°), mechanický IR filter a prísvit 60 m. Funkcia WDR (130 dB) a...
Kód produktu: 2204-033 EAN: 6923172523112 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
Nový algoritmus Super adapt automaticky upravuje parametre obrazu tak, aby kamera poskytovala čo najlepší obraz za všetkých svetelných podmienok.
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| Rad | Pre Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.8" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.001 Lux/F1.6, 30 IRE, 0 Lux IR on |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 60 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 109° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 1920 x 1080 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Nastaviteľné funkcie | Super adaptér, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.5,1 W |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















