HAC-HFW1801TLM-IL-A-S2 - 3,6 mm - 4v1, 8 Mpix Smart Dual prísvit, 40 m, MIC, Super Adapt
Vonkajšia bullet kamera radu Lite Series so Smart Dual prísvitom a integrovaným mikrofónom. Výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS, fixný objektív 3,6 mm (uhol 88 °), 40 m IR LED a 40 m bielej LED. 8 Mpix rozlíšenie, nastavenie OSD menu...
Kód produktu: 2306-083 EAN: 6923172587008 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
Algoritmus Super Adapt automaticky upravuje parametre obrazu tak, aby poskytoval optimálny obraz za všetkých svetelných podmienok.
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | Lite Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 40 m IR LED a 40 m biele LED |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 88° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 3840 x 2160 px |
| Rýchlosť snímkovania | 15 sn/s pri 8 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastaviteľné funkcie | WDR, Super adaptér, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Defog, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.5,7 W |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















