HAC-HFW2241TU-ZA-S2 - 2,7-13,5 mm - 2Mpix Starlight, 80m, WDR, MIC, Super adapt
Vonkajšia kompaktná HDCVI kamera radu Pro s vysokou citlivosťou snímača a integrovaným mikrofónom, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS. Motorický objektív 2,7 až 13,5 mm (uhol 108 ° - 30 °), mechanický IR filter a prísvit 80 m....
Kód produktu: 2206-015 EAN: 6923172523860 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | Pre Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.8" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.001 Lux/F1.5, 30 IRE, 0 Lux IR on |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 80 m |
| Typ objektívu | motorický |
| Objektív | 2,7-13,5 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 108°-30° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 1920 x 1080 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Nastaviteľné funkcie | Super adaptér, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.9,4 W |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















