HAC-HFW2501TU-A-S2 - 3,6 mm - 4v1, 5Mpix Starlight, 80m, WDR, MIC
Vonkajšia kompaktná HDCVI kamera s vysokou citlivosťou snímača technológie Starlight. Fixný objektív 3,6 mm (uhol 92 °), mechanický IR filter, Smart IR prísvit 80 m, integrovaný mikrofón. 5 Mpix rozlíšenie, funkcia WDR (120 dB) a...
Kód produktu: 2202-023 EAN: 6939554945038 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | Pre Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.001 Lux/F1.6, 30IRE, 0Lux IR on |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| IR prísvit | 80 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 92° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2880 x 1620 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 5 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| Nastaviteľné funkcie | WDR, 2D/3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.9,6 W |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















