HY-SAV849HAP-E - 2,0 mm - vnútorný, opticko-dymový detektor s kamerou 5Mpix, AI, WDR
Opticko-dymový požiarny detektor s PoE napájaním alebo 12VDC, vstavanou sirénou a LED signalizáciou. Optická detekcia dymu je založená na princípe vniknutia dymu do vyhodnocovacej komôrky, ktorá je presvetľovaná IR diódou. Na...
Kód produktu: 2112-016 EAN: 6923172532657 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Špeciálna |
| Rad | AI-fire Smoke Sensing |
| Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.007Lux (color) 0.003Lux (dark) 0Lux (IR) |
| Technológia | AI-fire Smoke Sensing Network Camera |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 20 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,0 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 144° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2592 x 1944 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 90 dB |
| Inteligentná videoanalýza | inteligentná detekcia požiaru a dymu, SMD detekcia pohybu s kategorizáciou, ďalšia detekcia |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | zabudovaný mikrofón a audio siréna s možnosťou prehrávania prednastaveného aj vlastného oznámenia |
| Alarm I/O | 2/2 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12VDC/Basic power consumption: 2.1W (12V DC); 2W (PoE) Max. power consumption (ICR + IR LED intenzity): 4.9W (DC 12V); 4.8W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | plast |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















