IPC-PFW3849S-A180-E2-AS-PV - 2,8 mm - 8Mpix, 180° panoráma, duálna 25m IR a 20m biela LED, aktívne odstrašovanie
Vonkajší panoramatický rad WizSense s dvojitým prísvitom 25 m IR, 20 m biela LED, aktívny odstrašujúci prostriedok, duálny zvuk. Dva snímače s celkovým rozlíšením 8 Mpix a 180° horizontálnym uhlom záberu. Prehrávanie...
Kód produktu: 2312-018 EAN: 6923172594327 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Produkcia | Panorama | Rada | WizSense Series | Snímací prvok | 1/2.7" 2×4Megapixelový progresívny snímač CMOS | Citlivosť na svetlo | 0,005 lux@F1.4 (farebné, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.4 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD4.0, Quick Pick, Smart Search, EPTZ, Smart Dual Light, Siréna a svetelné aktívne odstrašovanie |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický IR svetelný filter) |
| Svetelnosť | 25m IR LED a 20m biela LED |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálne) | 180° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet snímok pixelov | 4096 x 1860 px |
| Rýchlosť snímania | 20 sn/s pri 8 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie dát | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače | WDR | 120 dB | Inteligentná analýza videa | Inteligentná detekcia pohybu SMD 4.0 a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel, funkcia AI SSA na dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia, funkcia Quick Pick, inteligentné vyhľadávanie, EPTZ sledovanie viacerých objektov súčasne |
| Nastaviteľné funkcie | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentné duálne osvetlenie, rozostrenie, maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón a reproduktor s prednastaveným a vlastným prehrávaním hlásení, obojsmerná komunikácia |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanálový výstup: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 3,4 W (12 V DC); 3,8 W (PoE) Max. výkon (H.265+WDR+teplé svetlo+siréna a aktívne odradenie svetlom + zapnutá inteligencia): 9 W (12 VDC); 10,3 W (PoE) |
| PoE Type | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















