IPC-PDW5849-A180-E2-ASTE - 3,6 mm - 8 Mpix Starlight full color, 180 °, biele LED 40 m, AI, MIC, EPTZ, ePoE
Starlight full color panoramatická IP kamera radu WizMind umelej inteligencie s vysokou citlivosťou snímača. Kamera má 2 fixné objektívy 3,6 mm a výsledný panoramatický obraz (uhol záberu 180 °) má rozlíšenie 8 Mpix pri 25 snímok/s....
Kód produktu: 2212-047 EAN: 6923172585554 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Panoráma |
| Rad | WizMind |
| Snímací prvok | 1/1.8” 2 × 4Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0002 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter Protection, Heat Map, People Counting, Smart Object Detection, ePTZ, ePoE, Full Color |
| Nočný režim | režim DEŇ/NOC - elektronický |
| Prísvit | 40 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 180° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 4096 x 1800 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 8 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD s klasifikáciou objektov, pridaný a chýbajúci objekt, počítanie osôb, heat mapy |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD, SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón a reproduktor s možnosťou prehrávania prednastaveného aj vlastného oznámenia, obojsmerná komunikácia |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanál out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE+/ePoE alebo 12 VDC/4.8 W (12 VDC); 5.5 W (PoE), max. (WDR + inteligencia + warm light + SPK): 10.5 W (12 VDC); 11.8 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















