IBAR 108 - 50 m vonkajší, 108 cm, 6 lúčov
Infračervená bariéra so 6 lúčmi určená na vnútorné a vonkajšie inštalácie. Moduláciu lúča možno vybrať z dvoch frekvencií, a tak zabrániť vzájomnému ovplyvňovaniu susedných infračervených lúčov. Ak existuje riziko...
Kód produktu: 2312-087 EAN: 8595584661201 Výrobca: VAR-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | infračervený |
| Počet lúčov | 6 |
| Typ lúča | infračervený |
| Vzdialenosť lúča | 13 cm |
| Synchronizácia | asynchrónny režim -. 2 modulačné frekvencie |
| Synchronizácia | synchrónny režim - Drôt | Rozsah | 0 - 50 m synchrónny režim | Rozsah | 10 - 40 m asynchrónny režim |
| Výkon | 10 - 30 V= | Prijímač/vysielač odoberá prúd | 20/30 mA |
| Diaľkový výstup | NC/NO, 24 V=, 0,5 A |
| Tamperový výstup | NC, 24 V=, 0,5 A |
| Nastavenie výstupného výkonu vysielača | áno, 3 úrovne | Optická indikácia alarmu | áno, Červená LED |
| Zvuková indikácia | Bzučiak, pípnutie pri alarme |
| Farba krytu | Strieborná/čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika


















