IPC-EBW81242-AS-S2 - 1,85 mm - 12 Mpix Starlight, 10 m, 360 °, dual MIC a repro., AI, počítanie osôb, štatistiky, reporty
Vonkajší antivandal fisheye IP kamera radu WizMind. Panoramatický objektív 360 ° / horizont 185 °, IR prísvit 10 m, duálny mikrofón a reproduktor pre obojsmernú komunikáciu. Rozlíšenie 12 Mpix. Kamera je vybavená niekoľkými typmi...
Kód produktu: 2304-004 EAN: 6923172507631 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Panoráma |
| Rad | WizMind |
| Snímací prvok | 1/1.7” 12Megapixel CMOS image sensor |
| Svetelná citlivosť | 0.01 Lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 Lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 Lux (Illuminator on) |
| Technológia | People counting, Queue Management, Heat máp |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 10 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 1,85 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 360° |
| Rozlíšenie | 12 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 4000 x 3000 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 12 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| Inteligentná videoanalýza | detekuje priechod, vstup do vyznačeného priestoru, tvorba heat máp, počítanie osôb, správa frontov, reporty, štatistiky |
| Nastaviteľné funkcie | DWDR, IVS, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, Motion detection, Defog, atď. |
| Audio I/O | integrovaný duálny mikrofón a reproduktor (možnosť obojsmernej audiokomunikácie) |
| Alarm I/O | 2 kanály in: 5 mA 3V-5VDC / 2 kanály out: 1000 mA 30 VDC/500 mA 50 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Napájanie | PoE+ alebo 12 VDC/Basic: 6.5 W (12 VDC); 6.1 W (PoE) Max. (ICR + IR intenzity): 13 W (12 VDC); 13.9 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 3 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















