IPC-HDBW2841E-S BLACK - 2,8 mm - čierna 8Mpix Starlight, 30m, AI, MIC, SMD Plus, antivandal
Vonkajšia čierna antivandal IP kamera radu WizSense s vysoko citlivým snímačom Starlight a umelou inteligenciou SMD Plus na ochranu perimetra detekciou osôb a vozidiel. 8 Mpix rozlíšenie, smart IR prísvit 30 m, fixný objektív 2,8 mm (106...
Kód produktu: 2306-076 EAN: 6923172578662 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.7" 8Megapixel Progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.009 lux@F 2.0 (Color, 30 IRE) 0.0009 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, SMD Plus |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 30 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 106° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 3840 x 2160 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 8 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia, IVS pravidlá, ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD Plus s klasifikáciou objektov |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD Plus, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.3 W (PoE) Max. (H.265+ max. resolution + max. stream+ WDR + IR intensity + IVS): 5.4 W (12 VDC); 6.4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















