IPC-HDBW3541E-AS-S2 BLACK - 2,8mm - čierna 5Mpix Stralight, 50m, AI, SMD4.0, SSA, MIC, poplach, antivandal
Vonkajšia antivandal IP kamera radu WizSense s vysoko citlivým snímačom a umelou inteligenciou SMD 4.0 na ochranu perimetra detekciou osôb a vozidiel. 5 Mpix rozlíšenie, smart IR prísvit 50 m, fixný objektív 2,8 mm (111 °), integrovaný...
Kód produktu: 2306-005 EAN: 6923172559432 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixel Progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.005 lux@F1.4 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, AI SSA, SMD 4.0 |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 50 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 111° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2880 x 1620 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia, IVS pravidlá, ochrana perimetra s klasifikáciou objektov osoba vozidlo SMD 4.0 |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, AFSA, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanál out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/4 W (12 VDC); 4.9 W (PoE) Max. (WDR + IR intensity + Intelligence): 8.5 W (12 VDC); 9.7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















