IPC-HDBW5442E-ZE-DC12AC24V-S3 - 2,7-12 mm - 4Mpix Starlight, 40 m, MIC, audio a alarmové I/O, ePoE, antivandal, detekcia WizMind Series S
Vonkajšia antivandalová kupola IP WizMind S, 4 Mpix, objektív 2,7-12 mm (115°-47°), inteligentné IR osvetlenie 40 m. AI SMD 3.0, perimeter, kategorizácia ľudí/vozidiel, detekcia zabudnutých/zmiznutých objektov. AI SSA na dynamické...
Kód produktu: 2403-011 EAN: 6923172587572 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Počet prvkov | Dome | Line | WizMind Series S | Snímací prvok | 1/1.8" 4Megapixelový snímač CMOS s progresívnym snímaním | Citlivosť na svetlo | 0,0007 lux@F1.8 (farebný, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.8 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD3.0, inteligentná detekcia objektov, AI SSA, detekcia tvárí, počítanie ľudí, metaúdaje videa, tepelná mapa, inteligentné vyhľadávanie, Inteligentná detekcia zvuku |
| Nočný režim | Reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický infračervený svetelný filter) |
| Svetelnosť | 40 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-12 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 115°-47° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix | Počet pixelov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímania | 25 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie dát | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače | WDR | 140 dB | Inteligentná analýza videa | Chytrá detekcia pohybu SMD 3.0 a ochrana perimetra s kategorizáciou objektov ľudí a vozidiel, detekcia zabudnutých a chýbajúcich objektov, funkcia AI SSA na dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia, detekcia tvárí, počítanie osôb, metadáta videa, tepelné mapy, inteligentné vyhľadávanie, Inteligentná detekcia zvuku |
| Nastaviteľné funkcie | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Inteligentné osvetlenie, Defog, AFSA, Rotácia obrazu, Zrkadlo, Maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón, 1/1 | Alarmový vstup/výstup | 2 kanálov v: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanálový výstup: 300 mA 12 VDC | Karta SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 VDC/24 VAC/Basic: 3,6 W (12 VDC); 4,3 W (24 VAC); 5,4 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 9,3 W (12 VDC); 11 W (24 VAC); 11,7 W (PoE) |
| PoE typ | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast | Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















