IPC-HDBW5442E-ZE Black - 2,7-12 mm - čierna 4Mpix Starlight, 40m, AI, SMD3.0, SSA, popl., antiv, ePoE
Robustný vonkajší antivandal dome IP kamera radu WizMind s motorickým objektívom 2,7-12 mm (uhol 114 ° -47 °), Smart IR prísvit 40 m. Rozlíšenie 4 Mpix. Kamera je vybavená algoritmami umelej inteligencie pre ochrana perimetra s...
Kód produktu: 2303-065 EAN: 6939554966118 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | WizMind |
| Snímací prvok | 1/1.8” 4Megapixel progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.003 lux@F1.8 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.8 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia - Perimeter protection, SMD 3.0, Face detection, Face attributes, People counting, Heat map, Object Abandoned/Missing |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 40 m |
| Typ objektívu | motorický |
| Objektív | 2,7-12 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 114°–47° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra, rozpoznanie osoby a vozidla, klasifikácia objektov SMD 3.0, počítanie osôb, detekcia tváre, atribúty tváre, heat mapy, chýbajúci a pridaný objekt |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD 3.0, SSA, WDR, EIS, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanál out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 VDC/4.9 W (12 VDC); 5.1 W (24 VAC); 5.2 W (PoE) Max. (max. stream + intelligence + IR on + focus): 12.4 W (12 VDC); 11.9 W (24 VAC); 11.6 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















