IPC-UDBW3558E-S-S2 - 2,8 mm - 5Mpix Starlight, 30 m, AI, SMD Plus, MIC, antivandal
Vonkajšia antivandalová IP kamera WizSense s vysokocitlivým snímačom a umelou inteligenciou SMD Plus na ochranu perimetra pomocou detekcie osôb/vozidiel.5 Mpix, inteligentné IR osvetlenie 30 m, pevný objektív 2,8 mm (111°), slot na kartu...
Kód produktu: 2404-051 EAN: 6939554947247 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Komora | Séria | Séria WizSense | Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixelový snímač CMOS s progresívnym skenovaním | Citlivosť na svetlo | 0,007 Lux@F1.6 (farba, 30 IRE) 0,0007 Lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, SMD Plus |
| Nočný režim | Reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický infračervený svetelný filter) |
| Svetelnosť | 30 m |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm | Uhol záberu (horizontálny) | 111° | Rozlíšenie | 5 Mpix | Počet snímok pixelov | 2960 x 1668 px |
| Rýchlosť snímania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie dát | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače | WDR | 120 dB | Inteligentná analýza videa | A umelá inteligencia, pravidlá IVS, ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD Plus s klasifikáciou objektov |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, zrkadlo, maskovanie súkromia, detekcia pohybu | Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofón |
| Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 2,3 W (12 V DC); 2,9 W (PoE) Max (H.265+ max. rozlíšenie + max. stream + WDR + IR intenzita + IVS): 5 W (12 VDC); 6,1 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















