IPC-HDBW3549R1-ZAS-PV - 2,7-13,5 mm - 5Mpix Smart Dual prísvit, 50 m IR a 40 m biele LED, AI, SMD4.0, akt. zastrašovanie, obojsmerné audio
Vonkajší antivandal IP dome kamera radu WizSense Series kombinujúca čiernobiely aj farebný nočný obraz a aktívne zastrašovanie audio sirénou s dvojicou výstražných farebných LED (červená a modrá). Táto kamera používa v nočnom...
Kód produktu: 2306-239 EAN: 6923172554970 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | WizSense Series |
| Snímací prvok | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.003 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, SMD4.0, Quick Pick, AI SSA, Siren And Light Active Deterrence |
| Nočný režim | v nočnom režime používa kamera neviditeľný IR prísvit, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, pri inteligentnej detekcii osoby alebo vozidla kamera aktivuje viditeľné biele LED svetlo a zmení režim obrazu na farebný pre získanie reálnych informácií o narušení perimetra |
| Prísvit | 50 m IR LED a 40 m biele LED |
| Typ objektívu | motorický |
| Objektív | 2,7-13,5 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 113°-36° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2960 x 1668 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | Ochrana perimetra so základnou klasifikáciou objektov osoba a vozidlo SMD 4.0, aktívne audio vizuálne zastrašovanie s dvojicou výstražných farebných LED (červená a modrá) |
| Nastaviteľné funkcie | AI, SMD, IVS, AI SSA, WDR, DNR, EIS, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný duálny mikrofón a reproduktor (možnosť obojsmernej audiokomunikácie) |
| Alarm I/O | 1 kanálov v: wet contact, 5 mA 3V-5 VDC / 1 kanál out: wet contact, 300 mA 12V DC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/Basic: 3.3 W (12 VDC); 4.7 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intenzita+warm light on): 7.7 W (12 VDC); 9 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















