IPC-HDBW3441R-AS-P BLACK - 2,1 mm - čierna 4Mpix Starlight 180 °, 15m, AI, EPTZ, SSA, SMD3.0
Vonkajšia čierna antivandal dome IP kamera radu WizSense s pevným širokouhlým objektívom 2,1 mm (uhol 180 °), integrovaný mikrofón, Smart IR prísvit 15 m. Ochrana perimetra s detekciou osôb a vozidiel SMD 3.0, EPTZ elektronický zoom a...
Kód produktu: 2306-006 EAN: 8595584659451 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.7” 4Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, EPTZ: Pokročilé a cestné ciele inteligentných alarmov, SMD 3.0 |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 15 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,1 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 180° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD 3.0 s klasifikáciou objektov, EPTZ: elektronický zoom a sledovanie cieľov inteligentných alarmov |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD 3.0, SSA, WDR, EIS, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanál out: 1,000 mA 30V DC/500mA 50V DC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/3.2W (12 V DC); 3.9 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intenzita+IR on): 6.4 W (DC 12V); 7.7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















