IPC-UDBW3258E-S - 2,8 mm - 2Mpix Starlight, 30 m, MIC, SMD Plus, mini antivandal
Vonkajšia mini antivandal kamera série WizSense. Integrovaný mikrofón. Inteligentná detekcia pohybu SMD+ ochrana perimetra s kategorizáciou objektov človek/vozidlo. 2 Mpix rozlíšenie, inteligentné IR osvetlenie 30 m, objektív 2,8 mm (uhol...
Kód produktu: 2404-041 EAN: 6939554945182 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Komora | Rada | WizSense Series |
| Snímací prvok | 1/2.8" 2Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0,002 Lux@F1.6 (farba, 30IRE) 0.0002Lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD Plus |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický infračervený svetelný filter) |
| Vysvetlenie | 30 m |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm | Uhol záberu (horizontálny) | 106° | Rozlíšenie | 2 Mpix | Počet snímok pixelov | 1920 x 1080 px |
| Rýchlosť snímania | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | Chytrá detekcia pohybu SMD Plus a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel |
| Nastaviteľné funkcie | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentné osvetlenie, otáčanie obrazu, zrkadlo, maskovanie súkromia |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofón |
| Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/základné: 1,9 W (12 VDC); 2,5 W (PoE)Max. intelligence on): 4,7 W (12 VDC); 5,6 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















