IPC-UDBW3558R-ZAS-S2 - 2,7-13,5 mm - 5Mpix Starlight, 40 m, audio a alarmové I/O, MIC, antivandal, SMD Plus, ok
Vonkajšia antivandal kamera série WizSense Senzor hviezdneho svetla. Integrovaný mikrofón. Inteligentná detekcia pohybu SMD 4.0 a ochrana perimetra s kategorizáciou objektov človek/vozidlo. 5 Mpix, inteligentné IR osvetlenie 40 m, objektív...
Kód produktu: 2404-045 EAN: 6939554945236 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Komora | Rada | WizSense Series |
| Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixelový snímač CMOS s progresívnym skenovaním | Citlivosť na svetlo | 0,007 lux@F1.5 (farebne, 30 IRE) 0,0007 lux@F1.5 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD Plus |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický infračervený svetelný filter) |
| Vysvetlenie | 40 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-13,5 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 113°-31° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet pixelov | 2960 x 1668 px |
| Frekvencia snímania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, aplikácie DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | Chytrá detekcia pohybu SMD Plus a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel |
| Nastaviteľné funkcie | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentné osvetlenie, otáčanie obrazu, zrkadlo, maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanál výstupu: 300 mA 12 VDC | Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 2,4 W (12 V DC); 3 W (PoE) Max (H.265+ max. rozlíšenie + max. stream + WDR + IR intenzita + IVS): 6,2 W (12 VDC); 7,4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















