IPC-HDW3549H-AS-PV-S4 - 2,8 mm - 5Mpix Smart Dual prísvit, 30m, SMD 4.0, dual MIC, poplach, aktívne zastrašovanie, obojsmerné audio
Vonkajšia IP kamera radu WizSense s technológiou duálneho prísvitu, umelou inteligenciou SMD 4.0, aktívnym zastrašovaním a integrovaným duálnym mikrofónom. V nočnom režime používa kamera neviditeľný IR prísvit, ktorý neruší...
Kód produktu: 2211-098 EAN: 6923172580146 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| Rad | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixel Progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.003 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, Active Deterrence, AI SSA, SMD 4.0 |
| Nočný režim | v nočnom režime používa kamera neviditeľný IR prísvit, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, pri inteligentnej detekcii osoby alebo vozidla kamera aktivuje viditeľné biele LED svetlo a zmení režim obrazu na farebný pre získanie reálnych informácií o narušení perimetra |
| Prísvit | 30 m IR LED a 30 m biele LED |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 97° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2960 x 1668 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD 4.0 s klasifikáciou objektov |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný duálny mikrofón a audio siréna s možnosťou prehrávania prednastaveného aj vlastného oznámenia, obojsmerná komunikácia |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanál out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/3.7 W (12 VDC); 4.8 W (PoE), max. (pulling stream+warning light+speaker+warm light on): 8.3 W (DC12 V) 8.8 W (POE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















