IPC-HDW5449H-ASE-D2 - 2,8 mm - 2x 4Mpix Starlight, duálny AI snímač, AI, MIC, ePoE
Vonkajší dome ball IP kamera radu WizMind vybavená duálnym snímačom 1/1.8" pre veľmi vysokú citlivosť vo viditeľnom aj infračervenom spektre svetla na získanie maximálnej kvality a ostrosti obrazu. Integrovaný mikrofón a...
Kód produktu: 2206-009 EAN: 6923172540287 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| Rad | WizMind |
| Snímací prvok | 1/1.8" + 1/1.8" Dual AI CMOS sensors |
| Svetelná citlivosť | 0.0002 lux @F1.0 |
| Technológia | Artifical Inteligencia: Perimeter protection, SMD Plus, Face detection, People counting, Heat map, Object Abandoned/Missing |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 50 m IR LED a 50 m biele LED |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 97° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia a IVS pravidlá: ochrana perimetra, rozpoznanie osoby a vozidla, klasifikácia objektov, počítanie osôb, detekcia tváre, heat mapy, opustený/stratený objekt |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12VDC/Basic: 3.9 W (12 VDC); 4.6 W (PoE) Max. (H.265 + IR a Warm light on): 9.3 W (12 VDC); 10.5 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















