IPC-HDW5442T-ZE-S3-B - 2,7-12 mm - čierna, 4Mpix, 40 m, detekcia WizMind Series S, MIC, ePoE
Dome ball IP WizMind Series S, ochrana perimetra IVS, inteligentná detekcia objektov, detekcia človeka/vozidla SMD, automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov AcuPick. AI SSA dynamické porovnávanie obrazu, detekcia tváre, počítanie...
Kód produktu: 2403-043 EAN: 6923172578723 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Konštrukcia | Kulová kupola | Séria | WizMind Series S |
| Snímací prvok | 1/1.8" CMOS | Citlivosť na svetlo | 0,0007 lux@F1.8 (farba, 30 IRE). 0,0004 lux@F1.8 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológie | IVS (ochrana perimetra); inteligentná detekcia objektov; SMD; AcuPick; AI SSA; detekcia tvárí; počítanie ľudí; tepelná mapa; metaúdaje videa; Inteligentné vyhľadávanie |
| Inteligentná analýza videa | IVS (ochrana perimetra); Inteligentná detekcia objektov; SMD (detekcia ľudí a vozidiel); AcuPick (automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov jedným kliknutím); AI SSA (dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia); detekcia tváre; počítanie osôb; tepelná mapa; metaúdaje videa; Inteligencia | Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický IR filter) |
| Svetelnosť | 40 m (IR 850 nm) |
| Typ objektívu | motorický |
| Objektív | 2.7-12 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 115°-47° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet pixelov | 2688 × 1520 px |
| Snímková frekvencia | Hlavný tok: 2688 × 1520 (1 snímok za sekundu-25/30 snímok za sekundu)/1920 × 1080 (1 snímok za sekundu-50/60 snímok za sekundu) Vedľajší prúd: D1@(1-25/30 fps) Tretí prúd: 1080p@(1-25/30 fps) Štvrtý prúd: 720p@(1-25/30 fps) |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI |
| Typ kompresie údajov | H.264 AI |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG |
| Nastavenia | Mobilná aplikácia DSS, SmartPSS Lite a softvér DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| SD karta | FTP; SFTP; karta Micro SD (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájanie | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Základné: 3,5 W (12 VDC); 4,5 W (PoE) Maximálne (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6,7 W (12 VDC); 8,2 W (PoE) |
| Materiál | kov |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















