IPC-HDW5442TM-ASE-S3 - 2,8 mm - 4Mpix Starlight, 50 m, AI, FD, PC, SMD3.0, SSA, MIC, audio a alarmové I/O, ePoE
Vonkajšia IP kamera WizMind Series S, 4 Mpix, 2,8 mm objektív (uhol 111°), inteligentné IR 50 m, mikrofón. AI na ochranu perimetra s klasifikáciou objektov SMD 3.0 osoba/vozidlo, detekcia tváre, pridaný/zmiznutý objekt, počítanie osôb,...
Kód produktu: 2311-003 EAN: 6923172588166 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Dizajn | Kúpeľná guľa | Linka | WizMind Series S |
| Snímací prvok | 1/1.8" 4Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,0007 lux@F1.6 (farebný, 30IRE) 0,0004 lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, inteligentná detekcia objektov, SMD 3.0, AI SSA, detekcia tváre, počítanie ľudí, tepelná mapa, metaúdaje videa, inteligentné vyhľadávanie, Inteligentná detekcia zvuku |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Svetelnosť | 50 m |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm | Uhol záberu (horizontálny) | 111° | Rozlíšenie | 4 Mpix | Počet snímok pixelov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímania | 25 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, aplikácie DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače | WDR | 120 dB | Inteligentná analýza videa | AI umelá inteligencia, pravidlá IVS, ochrana perimetra s klasifikáciou objektov osoba vozidlo SMD 3.0, detekcia tváre, pridaný a zmiznutý objekt, počítanie osôb, metadáta, inteligentná detekcia zvuku, tepelné mapy |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, Rotácia obrazu, Zrkadlo, Maskovanie súkromia, Detekcia pohybu |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón | Alarmový I/O | 1 kanál v: 1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 5 mA 3 V - 5 V DC / 1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 300 mA 12 V DC | Karta SD | Micro SD (max.512 | Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 V DC/základné: 4,3 W (12 V DC); 5,5 W (PoE); Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,2 W (12 VDC); 9,7 W (PoE) |
| PoE Type | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















