IPC-HDW5442TM-ASE-S3 BLACK - 2,8 mm - čierna 4Mpix Starlight, 50m, WDR, AI, MIC, ePoE
Vonkajšia čierna dome ball IP kamera radu Pro AI Series s technológiou Starlight. Fixný objektív 2,8 mm (uhol 113 °), smart IR prísvit 50 m, integrovaný mikrofón. Rozlíšenie 4 Mpix. Funkcia WDR (140 dB) a 3D-DNR zvyšujúca kvalitu obrazu...
Kód produktu: 2306-079 EAN: 6923172578761 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| Rad | Pre AI Series |
| Snímací prvok | 1/1.8” 4Megapixel progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.002 Lux@F1.6 |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, People counting, Face detection, Starlight |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 50 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 113° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | Softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilné aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra, rozpoznanie osoby a vozidla, klasifikácia objektov, počítanie osôb, detekcia tváre, apod. |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V=/7,2 W |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















