IPC-HFW5541T-ASE-S3-BLACK - 2,8 mm - čierna 5Mpix Starlight, 80m, AI, SMD3.0, popl., antiv., ePoE
Vonkajšia antivandal IP kamera radu WizMind s vysoko citlivým snímačom Starlight a umelou inteligenciou SMD 3.0 na ochranu perimetra detekciou osôb a vozidiel. 5 Mpix rozlíšenie, smart IR prísvit 80 m, fixný objektív 2,8 mm (102 °), slot...
Kód produktu: 2306-094 EAN: 6923172578693 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | WizMind |
| Snímací prvok | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.005 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, People counting, Face detection, Abandoned object, missing object, Heat map, SMD 3.0, ePoE |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 80 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 102° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2592 x 1944 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra, rozpoznanie osoby a vozidla, klasifikácia objektov SMD 3.0, počítanie osôb, detekcia tváre, pridaný objekt, chýbajúci objekt, heat mapy |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD 3.0, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | 1/1, RCA port |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanál out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 VDC/2.4 W (12 VDC); 3 W (PoE) Max. (H.265 + tri streams + intelligence on + IR on): 7.1 W (12 VDC); 8.4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















