IPC-UFW4558T-ZAS-S2 - 2,7-13,5 mm - 5Mpix Starlight, 60 m, AI, MIC, SSA, SMD4.0, popl.
Vonkajšia IP kamera WizSense s vysokocitlivým snímačom Starlight a umelou inteligenciou SMD 4.0 na ochranu perimetra pomocou detekcie osôb/vozidiel.5 Mpix, inteligentné IR osvetlenie 60 m, objektív 2,7-13,5 mm (99°-28°), integrovaný...
Kód produktu: 2404-049 EAN: 6939554947254 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Kulový | Linka | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,005 lux@F1.5 (farebné, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.5 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, AI SSA, SMD 4.0 |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Svetelnosť | 60 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-13,5 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 99°-28° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet pixelov | 2960 x 1668 px |
| Frekvencia snímania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | AI AI + pravidlá IVS - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD 4.0 s klasifikáciou objektov, AI SSA na dynamické prispôsobenie obrazu okolitým svetelným podmienkam |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AUB, BLC, HLC, EIS, detekcia pohybu atď. | Audio I/O | Integrovaný mikrofón | Alarmový I/O | 1 kanál vstup: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanál výstup: 300 mA 12 VDC | Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/2,8 W (12 VDC); 3,4 W (PoE), max (WDR + IR intenzita + Intelligence): 7.4 W (12 VDC); 8,5 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















