IR1 - PIR, spodné videnie, dosah 15 m
Duálny infrapasívny detektor s plne digitálnym spracovaním signálu, malé rozmery, sférická šošovka, teplotná kompenzácia, digitálny automatický čítač pulzov, vysoká odolnosť proti RF rušeniu. Typ detektora PIR Prostredie...
Kód produktu: 2007-025 EAN: 8595584653268 Výrobca: AMC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | PIR |
| Prostredie | vnútorná |
| Antimasking | nie |
| Snímacia charakteristika | vejár + spodné videnie |
| PET imunita | áno |
| PET imunita do | 15 kg |
| Dosah | 15 m |
| Montážna výška | 2 - 2,7 m |
| Pokrytie | 15 m, 100° |
| Napájanie | 9 - 15 V= |
| Min. prúdový odber | 9,5 mA |
| Max. prúdový odber | 18 mA |
| PIR senzor | dual |
| Citlivosť | 2 úrovne |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | áno, NC |
| Pracovná teplota | -10 až 40 °C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















