JET PA - PIR quad, pet 0/12/25 kg, dosah 15 m
Infrapasívny detektor s plne digitálnym spracovaním signálu s dosahom 15 m/90 °. K dispozícii je PET imunita, spodné videnie, tamper sňatí zo steny. Citlivosť nastaviteľná v 2 úrovniach, digitálny automatický čítač pulzov,...
Kód produktu: 1911-040 EAN: 8595584648615 Výrobca:
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | PIR |
| Prostredie | vnútorná |
| Prostredie | vnútorná |
| Antimasking | nie |
| Snímacia charakteristika | vejár + spodné videnie |
| PET imunita | áno |
| PET imunita do | 0/12/15 kg |
| Dosah | 15 m |
| Montážna výška | 2,2 - 2,7 m |
| Pokrytie | 15 m, 90° |
| Napájanie | 10,5 - 15 V= |
| Min. prúdový odber | 2,8 mA |
| Max. prúdový odber | 4 mA |
| PIR senzor | quad |
| Citlivosť | 2 úrovne |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | áno, NC |
| Vstavané vyvažovacie rezistory | áno |
| Detekčná rýchlosť | 0,2 - 7 m/s |
| Pracovná teplota | 0 až 50°C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















