JA-110B - zbernicový detektor rozbitia skla
Zbernicový detektor rozbitia skla JA-110B rozpoznáva rozbíjanie sklenených výplní dverí a okien. Detekcia je založená na duálnej technológii (detekcia zmeny tlaku vzduchu sprevádzanej charakteristickým zvukom rozbíjania skla). Typ...
Kód produktu: 0104-805 EAN: 8594052537499 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálne audio |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 5 mA |
| Nábeh detektora | po zapojení max. 60 sekúnd |
| Minimálna veľkosť skla | 0,6 x 0,6 m |
| Dosah detekcie od skla | max. citlivosť 9 m |
| Citlivosť | nastaviteľná |
| Pamäť poplachov | áno |
| Výstup BUS | JA-100 |
| Optická indikácia | LED dióda |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Farba krytu | biela |
| Prevedenie | plast |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















