JA-111H TRB - zbernicový modul pre drôtový detektor
Modul JA-111H TRB slúži na pripojenie ľubovoľného drôtového detektora (s kontaktnými alebo pulznými výstupmi) k systému JABLOTRON 100+ a poskytuje pre neho napájanie. Tento vstavaný modul je možné umiestniť priamo do detektora. Typ...
Kód produktu: 0101-099 EAN: 8595614115391 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | zbernicový modul pre pripojenie drôtového detektora/roletového detektora |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 5 - 12 mA |
| Počet vstupov | 1 |
| Tamper vstup | áno, pevne nastavený |
| Ovládanie PGM výstupov | áno, PGM v systéme |
| Reakčná doba vstupu | 0,1 s - 300 s |
| Maximálne zaťaženie | 50 mA |
| Aktivácia poplachu | pulzná/stavová |
| Prenos signálu | tamper, poplach, porucha/antimasking |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















