JA-110TP - zbernicový izbový termostat
Slúži na meranie a riadenie izbovej teploty. Termostat rozširuje možnosti systému JABLOTRON 100+ v oblasti domácej automatizácie jednoduchej zónovej regulácie. Na spínanie kúrenia sa používajú štandardné programovateľné výstupy...
Kód produktu: 0102-767 EAN: 8595614118217 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ príslušenstva | zbernicový izbový termostat |
| Pracovná teplota | -10 ~ 70°C |
| Funkcia | režim týždenného kalendára, manuálne nastavenie teploty |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Adresacia modulu v systéme | jedna pozícia |
| Odber | 1 mA |
| Inštalácia | na stenu, 1,5 m nad úrovňou podlahy |
| Vlastnosti | presnosť merania: 0,1°C |
| Zobrazenie stavových informácií | LCD displej |
| Maximálny počet adresných miest | až 8 termostatov, až 8 nezávislých okruhov |
| Ovládanie | pomocou otočného kolieska |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















