JA-114HN - zbernicový modul 4 vstupov a 4 výstupov
Modul JA-114HN je vhodný predovšetkým na rekonštrukcie drôtových alarmov, kedy sa detektory zachovávajú. Časté použitie je aj na ovládanie viacerých spotrebičov pomocou PG výstupov. Pomocné napájanie umožňuje dodať prúd pre...
Kód produktu: 0104-724 EAN: 8595614115100 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | vstupne výstupný modul |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9…15 V) |
| Prúdový odber | 25 mA + spotreba pripojených zariadení |
| Počet vstupov | 4 |
| Max. meraný odpor na vstupe | 20 kOhm |
| Max. dĺžka prívodov k vstupom | 100 m |
| Počet výstupov | 4 x optorele |
| Max. prúd / napätie spínané každým výstupom | 500 mA / 38 V |
| Max. prúd z výstupu +U (elektronická poistka) | 200 mA |
| Tamper | áno, spínač na doske |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















