JB-110N - zbernicový modul PG 1 - silové
Výrobok je komponentom systému JABLOTRON 100+. Poskytuje prepínací kontakt výstupného silového relé. Môže slúžiť napríklad na ovládanie osvetlenia, ventilátora atď. Typ zariadenia zbernicový modul PG 1 - silové Napájanie zo...
Kód produktu: 0109-814 EAN: 8595614123372 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | zbernicový modul PG 1 - silové |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 …15 V) |
| Prúdová spotreba na voľbu kábla | 45 mA |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 16 A - odporová záťaž |
| Maximálne zaťaženie výstupu | minimálny spínaný výkon DC - 0,5 W |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 8 A - indukčná, kapacitná záťaž |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 1000 W - halogénové osvetlenie |
| Maximálne zaťaženie výstupu | 250 V AC/24V DC |
| Prúdový odber v pokoji | 5 mA |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















