JA-150P PET* - bezdrôtový PIR s PET imunitou
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je jeho detekčná charakteristika upravená a...
Kód produktu: 0109-804 EAN: 8595614122641 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový PIR s PET imunitou |
| Napájanie | 2 ks alkalické batérie AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Životnosť batérií | cca 2 roky (najdlhšie v režime smartwatch) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 2 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 90°/12 m/90°/7 m (PET imunita) |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















