JA-150IR* - bezdrôtová závora s 2 lúčmi
Bezdrôtová IR optická závora JA-150IR je určená na indikáciu narušenia priestoru pretnutím optickej spojnice medzi vysielačom a prijímačom. Ide o výrobok firmy Optex, doplnený vysielačmi kompatibilnými so systémom JABLOTRON 100+....
Kód produktu: 0105-774 EAN: 8594052539721 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtová závora s 2 lúčmi |
| Napájanie | 4 x Lítiová batéria typ LSH20 (3,6 V / 13 Ah) |
| Životnosť batérií | cca 3 roky (šetriaci režim 120 s) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 0,7 – 1,0 m |
| Dosah vonkajší | max. 60 m |
| Stupeň krytia | IP 55 |
| Váha | 3300g (prijímač + vysielač) |
| Detekčná rýchlosť | podľa nastavenia |
| Farba krytu | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















