JA-162PB* - biela - bezdrôtový PIR + rozbitie skla
JA-162PB je bezdrôtový detektora pohybu a detektor rozbitia skla v jednom zariadení. Každý detektor komunikuje s ústredňou ako samostatné zariadenie. Typ zariadenia bezdrôtový PIR + rozbitie skla Napájanie 2x BAT-3VO-CR123A Životnosť...
Kód produktu: 2309-159 EAN: 8595614122191 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový PIR + rozbitie skla |
| Napájanie | 2x BAT-3VO-CR123A |
| Životnosť batérií | cca 3 roky (spánok PIR senzora 5 min.) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Prúdový odber | 46 µA/50 mA |
| Montážna výška | 2,2 - 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah PIR | 110° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Dosah audio | 90°/9 m (sklo min. 60 x 60 cm) |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















