JA-180W* - bezdrôtový PIR + MW
Detektor je určený na detekciu pohybu osôb v interiéroch budov. Vďaka spojeniu detekcie pohybu a mikrovlnnej detekcie je senzor vysoko odolný proti falošnému poplachu. Typ zariadenia bezdrôtový kombinovaný detektor PIR + MW Napájanie...
Kód produktu: 0101-770 EAN: 8594052537161 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový kombinovaný detektor PIR + MW |
| Napájanie | Lítiová batéria typ LS(T)14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) |
| Životnosť batérií | cca 2 roky (prepínač č.3 v pozícii NORM) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 120° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Váha | 140 g |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















