JA-158P* - bezdrôtový vonkajší PIR
Bezdrôtový PIR detektor JA-158P je určený na detekciu narušenia vonkajšieho priestoru človekom. Jedná sa o vonkajší detektor firmy Optex, doplnený vysielačom, kompatibilným so systémom JABLOTRON 100+. Typ zariadenia Bezdrôtový PIR...
Kód produktu: 0100-104 EAN: 8594052539752 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Bezdrôtový PIR detektor JA-158P je určený na detekciu narušenia vonkajšieho priestoru |
| Napájanie | 2 x Lítiová batéria typ CR123A (3 V, 1500 mAh) Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Životnosť batérií | 2 x (3 x) CR123A, cca 3 roky (4 roky) pri nastavenom šetriacom režime 120 s |
| Alternatívne napájanie (nemusí byť) | 2 x Lítiová batéria typ LS(T)14500 (3,6 V, AA) Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Životnosť batérií | 2 x (3 x) LS(T)14500, cca 3 roky (4 roky) pri nastavenom šetriacom režime 120 s |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz |
| Dosah signálu | až 300 m na priamu viditeľnosť |
| Detekčná plocha | 12 m / 85 °; 94 segmentov |
| Montážna výška | 2,5 - 3,0 m |
| Detekcia pohybu | 0,3 – 1,5 m/s |
| Šetrič | voliteľne 5 s alebo 120 s |
| Krytie | IP55 |
| Použitie (prostredie) | IV podľa STN EN 50131-1 |
| Váha | 620 g |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















