JA-159P* - bezdrôtový vonkajší PIR
Bezdrôtový PIR detektor JA-159P je určený na indikáciu narušenia vonkajšieho priestoru človekom. Jedná sa o dvojzónový vonkajší detektor firmy Optex, doplnený vysielačom, kompatibilným so systémom JABLOTRON 100+. Typ zariadenia...
Kód produktu: 0105-702 EAN: 8594052539769 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový vonkajší PIR |
| Napájanie | 2 x Lítiová batéria typ CR123A (3 V, 1500 mAh) |
| Životnosť batérií | cca 3 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz |
| Dosah signálu | až 300 m na priamu viditeľnosť |
| Detekčná plocha | 12 m/90°; 16 segmentov |
| Montážna výška | 0,8 - 1,5 m |
| Detekcia pohybu | 0,3 – 1,5 m/s |
| Šetrič | voliteľne 5 s alebo 120 s |
| Krytie | IP55 |
| Váha | 620 g |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















