JA-169P* - vonkajšie bezdr. dvojzónový PIR
Detektor je určený na detekciu pohybu osôb vo vonkajšom prostredí. Optická časť detektora obsahuje dva snímače PIR s logikou AND. Poplachový signál vznikne iba v prípade, že dôjde k pretnutiu oboch detekčných rovín súčasne. Typ...
Kód produktu: 2209-105 EAN: 8595614127400 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový vonkajší PIR |
| Napájanie | 1 x Lítiová batéria typ CR123A (3,0 V / 1,4 Ah) |
| Životnosť batérií | cca 3 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz protokol JABLOTRON |
| Dosah signálu | až 300 m na priamu viditeľnosť |
| Detekčná plocha | 15 m / 85 °; 11 segmentov |
| Montážna výška | 0,8 - 1,5 m |
| Detekcia pohybu | 0,3 – 1,5 m/s |
| Šetrič | voliteľne 5 s alebo 120 s |
| Krytie | IP45 |
| Váha | 380 g |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















