JA-162PC-GR* - sivá - bezdrôtový PIR s foto verif. kamerou
Výrobok slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Pri zaznamenaní pohybu zhotovuje kamera detektora farebnú snímku v rozlíšení až 640x480 bodov. Typ zariadenia bezdrôtový PIR...
Kód produktu: 2309-164 EAN: 8595614129084 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový PIR detektor pohybu s kamerou |
| Napájanie | Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Napájanie | 2 ks BAT-3VO-CR123A |
| Životnosť batérií | cca 2 roky (pri jednej aktivácii a foto sérii denne) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Vlastnosti | Dosah blesku max. 3 metre |
| Vlastnosti | Čas prenosu snímky HQ do ústredne (ideálne) do 130 sec. (60 sec.) |
| Vlastnosti | Veľkosť snímky LQ / HQ (typicky) 2-10 kB / 2-64 kB (6 kB / 35 kB) |
| Vlastnosti | Rozlíšenie kamery LQ 320*240; HQ 640*480 bodov |
| Vlastnosti | Uhol zorného poľa kamery 90 ° |
| Vlastnosti | Typický čas odovzdania snímky na server 15 s / GPRS; 2 s / LAN |
| Vlastnosti | Čas prenosu snímky LQ do ústredne (ideálne) do 20 sec. (10 sec.) |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 55° / 12 m (základná šošovka) |
| Farba krytu | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















