JA-186P* - bezdrôtový dvojzónový PIR
Detektor je určený na detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Detekcia v dvoch zónach poskytuje vysokú ochranu pred falošnými poplachmi spôsobenými napr. pohybom domáceho zvieraťa. Typ zariadenia bezdrôtový dvojzónový PIR detektor...
Kód produktu: 0104-180 EAN: 8594052537796 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový dvojzónový PIR detektor |
| Napájanie | Lítiová batéria typ LS(T)14500 (3,6 V AA / 2 Ah) |
| Životnosť batérií | cca 3 roky (spánok detektora 5min.) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 1,2 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 120° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Váha | 200 g |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















