JA-160PC (90)* - bezdrôtový PIR s kamerou 90 °
Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Fotenie je aktivované pohybom, takže na snímke je vždy zaznamenaná príčina poplachu. Garantované detekčné pokrytie je 90°/12 m Typ...
Kód produktu: 0105-969 EAN: 8595614117241 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový PIR s kamerou 90 ° |
| Napájanie | 2 ks alkalické batérie AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Napájanie | Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Životnosť batérií | cca 2 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Vlastnosti | Dosah blesku max. 3 metre |
| Vlastnosti | Uhol zorného poľa kamery 90° |
| Vlastnosti | Čas prenosu snímky LQ do ústredne (ideálne) do 20 sec. (10 sec.) |
| Vlastnosti | Rozlíšenie kamery LQ 320*240; HQ 640*480 bodov |
| Vlastnosti | Typický čas odovzdania snímky na server 15 s / GPRS; 2 s / LAN |
| Vlastnosti | Čas prenosu snímky HQ do ústredne (ideálne) do 130 sec. (60 sec.) |
| Vlastnosti | Veľkosť snímky LQ / HQ (typicky) 2-10 kB / 2-64 kB (6 kB / 35 kB) |
| Dosah signálu | cca 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Kompatibilita | F-Link 1.5.1 a vyšším |
| Uhol záberu (horizontálny) | 90° / 12 m (základná šošovka) |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















