JA-157P* - bezdrôtová vonkajšia PIR záclona
Bezdrôtový vonkajší PIR detektor JA-157P so záclonovou charakteristikou šošoviek je určený na indikáciu narušenia vonkajšieho priestoru človekom. Typ zariadenia bezdrôt. vonkajšie dvojzón. PIR - záclona Napájanie 1 x Lítiová...
Kód produktu: 0104-606 EAN: 8594052539745 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôt. vonkajšie dvojzón. PIR - záclona |
| Napájanie | 1 x Lítiová batéria typ CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Životnosť batérií | cca 3 roky (šetriaci režim 120 s) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m na priamu viditeľnosť |
| Montážna výška | 0,8 – 1,2 m |
| Uhol záberu (horizontálny) | 2 alebo 5 m / 5 ° |
| Váha | 190 g |
| Detekčná rýchlosť | 0,3 – 1,5 m/s |
| Krytie | IP55 |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















