JA-150P* - bezdrôtový PIR detektor
JA-150P je detektor pohybu PIR určený na ochranu interiérov. Detekuje pohyb osôb v priestore. Charakteristiky detekcie je možné optimalizovať pomocou výmenných šošoviek. Typ zariadenia bezdrôtový PIR detektor pohybu Napájanie 2 ks...
Kód produktu: 0100-794 EAN: 8594052537819 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový PIR detektor pohybu |
| Napájanie | 2 ks alkalické batérie AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Životnosť batérií | cca 2 roky (najdlhšie v režime smartwatch) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 110° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Prostredie | ČSN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















