JA-152P-GR* - sivá - bezdrôtový PIR
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+ a Jablotron Mercury. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Jeho garantované detekčné pokrytie je 90 ° / 12 m. Detektor spĺňa najvyššie kvalitatívne a...
Kód produktu: 2309-154 EAN: 8595614129411 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový PIR - šedý |
| Napájanie | 1x lítiová batéria CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Životnosť batérií | 4 roky (pri režime Smartwatch) |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Prúdový odber | kľudový 30 µA / max. 100 mA |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 2,2 - 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 90 ° / 12 m |
| Kompatibilita | F-Link 2.0.0 a vyššie |
| Farba | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















