JA-155P* - bezdrôtový stropný PIR
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je tento detektor určený na inštaláciu na strop....
Kód produktu: 0109-810 EAN: 8595614117272 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový stropný PIR |
| Napájanie | Až 2x CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Životnosť batérií | 1x CR123A 2 roky/2x CR123A 4 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 2,5 - 3,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 360°/11 m (v 3,5 m inštalačnej výšky) |
| Kompatibilita | F-Link 2.0.0 a vyššie |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















